• head_banner

100G CFP2

  • 100m 100G CFP2

    100m 100G CFP2

    Модулът CFP2-100GBASE-SR10 поддържа връзка с дължина от 100 m на стандартно многомодово влакно (MMF, G.652).100 Gigabit Ethernet сигнал се пренася на четири дължини на вълната.Мултиплексирането и демултиплексирането на четирите дължини на вълната се управляват в устройството.

  • 10KM 100G CFP2

    10KM 100G CFP2

    TheОптичният трансивър CFP2 LR4 интегрира пътя за предаване и приемане в един модул.От страната на предаване, четири ленти от потоци от серийни данни се възстановяват, пренастройват и предават на четири лазерни драйвера, които управляват четири лазера с модулирана електрическа абсорбция (EML) с централни дължини на вълната 1296, 1300, 1305 и 1309 nm.След това оптичните сигнали се мултиплексират в едномодово влакно чрез стандартен за индустрията LC конектор. От страната на приемане четири ленти от оптични потоци от данни се демултиплексират оптично от интегриран оптичен демултиплексор.Всяка пара от данни се възстановява от PIN фотодетектор и трансимпедансен усилвател, пренасочва се и се предава на изходен драйвер.Този модул разполага с електрически интерфейс с възможност за горещо включване, ниска консумация на енергия и интерфейс за управление на MDIO.

  • 40KM 100G CFP2

    40KM 100G CFP2

    Оптичният трансивър 100G CFP2 ER4 интегрира пътя за предаване и приемане в един модул.От страната на предаване, четири ленти от потоци от серийни данни се възстановяват, пренастройват и предават на четири лазерни драйвера, които управляват четири лазера с модулирана електрическа абсорбция (EML) с централни дължини на вълната 1296, 1300, 1305 и 1309 nm.След това оптичните сигнали се мултиплексират в едномодово влакно чрез индустриален стандартен LC конектор. От страната на приемане четири ленти от оптични потоци от данни са оптичноDE-мултиплексиранчрез интегриран оптичен демултиплексор.Всяка пара от данни се възстановява чрез ПИНфотодетекторитранс-импедансусилвател,повторно време, и се предава на изходен драйвер.Този модул разполага с aгорещо включенелектрически интерфейс, ниска консумация на енергия и интерфейс за управление на MDIO.