• head_banner

10G SFP+

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP+ BIDI

    Трансивърът HUA-NET SFP+ZR е предназначен за 8.5G/10G Fiber-Channel и 10GBE приложения.

    Трансивърът се състои от две секции: Секцията на предавателя включва охладен EML лазер.А приемната секция се състои от APD фотодиод, интегриран с TIA.Всички модули отговарят на изискванията за лазерна безопасност клас I.Функциите за цифрова диагностика на HUA-NET SFP+ZR са достъпни чрез 2-проводен сериен интерфейс, както е посочено в SFF-8472, който позволява достъп в реално време до работните параметри на устройството, като температура на трансивъра, ток на лазерно отклонение, предавана оптична мощност, получена оптична мощност и захранващо напрежение на трансивъра.

     

     

     

     

  • 10G SFP+ CWDM оптичен модул

    10G SFP+ CWDM оптичен модул


    HUANET's HUACxx1XL-CDH1CWDM 10Gbps SFP+ трансивър е проектиран да предава и получава оптични данни през едномодово оптично влакно за връзка с дължина 100 км.Този трансивър се състои от две секции: Секцията на предавателя включва CWDM EML лазер.А приемната секция се състои от APD фотодиод, интегриран с TIA.Всички модули отговарят на изискванията за лазерна безопасност клас I.Функциите за цифрова диагностика са достъпни чрез 2-жилен сериен интерфейс, както е посочено в SFF-8472, който позволява достъп в реално време до работните параметри на устройството, като температура на трансивъра, ток на лазерно отклонение, предавана оптична мощност, получена оптична мощност и захранващо напрежение на трансивъра .

     

     

     

     

  • 10G SFP+ двоен оптичен модул

    10G SFP+ двоен оптичен модул

     

    Трансивърът HUA-NET SFP+ZR е предназначен за 8.5G/10G Fiber-Channel и 10GBE приложения.

    Трансивърът се състои от две секции: Секцията на предавателя включва охладен EML лазер.А приемната секция се състои от APD фотодиод, интегриран с TIA.Всички модули отговарят на изискванията за лазерна безопасност клас I.Функциите за цифрова диагностика на HUA-NET SFP+ZR са достъпни чрез 2-проводен сериен интерфейс, както е посочено в SFF-8472, който позволява достъп в реално време до работните параметри на устройството, като температура на трансивъра, ток на лазерно отклонение, предавана оптична мощност, получена оптична мощност и захранващо напрежение на трансивъра.

     

     

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP+ DWDM

    HUASDxx1XL-C(I)D40 Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP+ трансивъри са проектирани за използване в 10-Gigabit Ethernet връзки до 40 km през SingleMode влакна.Те са съвместими с SFF-8431,SFF-8432 и ITU-T G.698.1.Конструкциите на трансивъра са оптимизирани за висока производителност и рентабилност, за да предоставят на клиентите най-добрите решения за телекомуникации.

    Този трансивър се състои от две секции: Секцията на предавателя включва охлаждан EML лазер.А секцията на приемника се състои от PIN фотодиод, интегриран с TIA.Всички модули отговарят на изискванията за лазерна безопасност клас I.Функциите за цифрова диагностика са достъпни чрез 2-жилен сериен интерфейс, както е посочено в SFF-8472, който позволява достъп в реално време до работните параметри на устройството, като температура на трансивъра, ток на лазерно отклонение, предавана оптична мощност, получена оптична мощност и захранващо напрежение на трансивъра .