• head_banner

Оптични приемопредаватели

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D е паралелен 100Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) оптичен модул.Той осигурява увеличена гъстота на портовете и общо спестяване на системни разходи.Пълнодуплексният оптичен модул QSFP28 предлага 4 независими канала за предаване и приемане, всеки с възможност за работа с 25Gb/s за обща скорост на данни от 100Gb/s на 10 km едномодово влакно.

  • 10KM 40G QSFP+ оптичен модул

    10KM 40G QSFP+ оптичен модул

    TheQSFP+ приемо-предавателните модули са проектирани за използване в 40 гигабита в секунда връзки през многомодово влакно.Те са съвместими с QSFP+ MSA и IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. Частта на оптичния предавател на трансивъра включва 4-канален масив VCSEL (повърхностно излъчващ лазер с вертикална кухина), 4-канален входен буфер и лазерен драйвер, управление и отклонение блокове.Оптичната приемна част на трансивъра включва 4-канален PIN фотодиоден масив, 4-канален TIA масив, 4-канален изходен буфер, контролни блокове.

     

     

     

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Zе предназначен за 80 км оптични комуникационни приложения.Този модул съдържа 4-лентов оптичен предавател, 4-лентов оптичен приемник и блок за управление на модула, включително 2-проводен сериен интерфейс.Оптичните сигнали се мултиплексират към едномодово влакно чрез индустриален стандартен LC конектор.Блокова диаграма е показана на фигура 1.

     

     

     

  • 10KM Huawei 100G CFP2 оптичен модул

    10KM Huawei 100G CFP2 оптичен модул

     

    Оригинални модули Huawei 100GE CFP2 CFP2-100G-LR4

  • 40KM Huawei 100G CFP2 оптичен модул

    40KM Huawei 100G CFP2 оптичен модул

     

    Оригинални модули Huawei 100GE CFP2 CFP2-100G-ER4

  • 100M 40G QSFP+ оптичен модул

    100M 40G QSFP+ оптичен модул

    TheQSFP+ приемо-предавателните модули са проектирани за използване в 40 гигабита в секунда връзки през многомодово влакно.Те са съвместими с QSFP+ MSA и IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. Частта на оптичния предавател на трансивъра включва 4-канален масив VCSEL (повърхностно излъчващ лазер с вертикална кухина), 4-канален входен буфер и лазерен драйвер, управление и отклонение блокове.Оптичната приемна част на трансивъра включва 4-канален PIN фотодиоден масив, 4-канален TIA масив, 4-канален изходен буфер, контролни блокове.

     

     

     

  • 40KM 40G QSFP оптичен модул

    40KM 40G QSFP оптичен модул

     

    TheHUAQ40Eе приемо-предавателен модул, предназначен за 40Km оптични комуникационни приложения.Дизайнът е съвместим с 40GBASE-ER4 на стандарта IEEE P802.3ba.Модулът преобразува 4 входни канала (ch) от 10Gb/s електрически данни в 4 CWDM оптични сигнала и ги мултиплексира в един канал за 40Gb/s оптично предаване.Обратно, от страната на приемника, модулът оптично де-мултиплексира 40Gb/s вход в 4 CWDM канала сигнали и ги преобразува в 4-канални изходни електрически данни.

    Централните дължини на вълните на 4-те CWDM канала са 1271, 1291, 1311 и 1331 nm като членове на мрежата за дължина на вълната CWDM, дефинирана в ITU-T G694.2.Съдържа дуплексен LC конектор за оптичния интерфейс и 38-пинов конектор за електрическия интерфейс.За да се минимизира оптичната дисперсия в системата за дълги разстояния, в този модул трябва да се приложи едномодово влакно (SMF).

    Продуктът е проектиран с форм фактор, оптична/електрическа връзка и цифров диагностичен интерфейс в съответствие със Споразумението за множество източници (MSA) на QSFP.Той е проектиран да отговаря на най-суровите външни условия на работа, включително температура, влажност и електромагнитни смущения.

    Модулът работи от едно захранване +3,3 V и LVCMOS/LVTTL глобални контролни сигнали като наличие на модул, нулиране, прекъсване и режим на ниска мощност са налични с модулите.Наличен е 2-жилен сериен интерфейс за изпращане и получаване на по-сложни контролни сигнали и за получаване на цифрова диагностична информация.Индивидуалните канали могат да бъдат адресирани и неизползваните канали могат да бъдат затворени за максимална гъвкавост на дизайна.

     

    Този продукт преобразува 4-каналните 10Gb/s електрически входни данни в CWDM оптични сигнали (светлина) чрез задвижван масив с 4 дължини на вълната с разпределена обратна връзка (DFB).Светлината се комбинира от частите MUX като 40Gb/s данни, разпространяващи се от предавателния модул от SMF.Приемният модул приема 40Gb/s CWDM оптични входни сигнали и ги де-мултиплексира в 4 отделни 10Gb/s канала с различна дължина на вълната.Всяка светлина с дължина на вълната се събира от дискретен лавинен фотодиод (APD) и след това се извежда като електрически данни след усилване първо от TIA и след това от пост усилвател.

     

    TheHUAQ40Eе проектиран с форм фактор, оптична/електрическа връзка и цифров диагностичен интерфейс съгласно QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Той е проектиран да отговаря на най-суровите външни условия на работа, включително температура, влажност и EMI смущения.Модулът предлага много висока функционалност и интеграция на функции, достъпни чрез двупроводен сериен интерфейс.

     

     

     

  • 10G XFP BIDI оптичен модул

    10G XFP BIDI оптичен модул


    HUANET'SТрансивърите HUA-XP1596-ZR, L Small Form Factor 10Gb/s (XFP) отговарят на текущата спецификация на XFP Multi-Source Agreement (MSA).Те са истински многопротоколен приемо-предавател, отговарящ на 100km SONET OC-192 и SDH STM-64 съгласно ITU-T G.959.1, и също така поддържат 10GBASE-ZR/ZW 80km 10-Gigabit Ethernet, 10-Gigabit Fibre Channel и всички свързани ITU-T G.709 FEC (OTN) скорости на данни.Функциите за цифрова диагностика са достъпни чрез 2-проводен сериен интерфейс, както е посочено в XFP MSA.

     

  • 10G XFP CWDM оптичен модул

    10G XFP CWDM оптичен модул

    HUANET HUAXCxx1XL-CDH1е трансивърът показва отлична стабилност на дължината на вълната, рентабилен модул.Той е проектиран за 10G CWDM SDH, 10GBASE-ZR/ZW и 10G Fibre-Chanel приложения.Трансивърът се състои от две секции: Секцията на предавателя включва охлаждан EML лазер.А приемната секция се състои от APD фотодиод, интегриран с TIA.Всички модули отговарят на изискванията за лазерна безопасност клас I.Трансивърът CWDM XFP осигурява подобрен интерфейс за наблюдение, който позволява достъп в реално време до работните параметри на устройството, като температура на трансивъра, ток на лазерно отклонение, предавана оптична мощност, получена оптична мощност и захранващо напрежение на трансивъра.

     

  • 10G XFP DWDM

    10G XFP DWDM

     

    HUANET HUAXDxx1XL-CD80 е DWDM XFP трансивър, показващ отлична стабилност на дължината на вълната, поддържащ работа при 100GHz канал, рентабилен модул.Той е проектиран за 10G DWDM SDH, 10GBASE-ZR и 10G Fibre-Chanel приложения.Трансивърът се състои от две секции: Секцията на предавателя включва охладен EML лазер.А приемната секция се състои от APD фотодиод, интегриран с TIA.Всички модули отговарят на изискванията за лазерна безопасност клас I. Трансивърът DWDM XFP осигурява подобрен интерфейс за наблюдение, който позволява достъп в реално време до работните параметри на устройството, като температура на трансивъра, ток на лазерно отклонение, предавана оптична мощност, получена оптична мощност и захранващо напрежение на трансивъра.

     

     

     

     

  • 10G XFP двоен оптичен модул

    10G XFP двоен оптичен модул

    HUANET'SТрансивърите HUA-XP1596-ZR, L Small Form Factor 10Gb/s (XFP) отговарят на текущата спецификация на XFP Multi-Source Agreement (MSA).Те са истински многопротоколен приемо-предавател, отговарящ на 100km SONET OC-192 и SDH STM-64 съгласно ITU-T G.959.1, и също така поддържат 10GBASE-ZR/ZW 80km 10-Gigabit Ethernet, 10-Gigabit Fibre Channel и всички свързани ITU-T G.709 FEC (OTN) скорости на данни.Функциите за цифрова диагностика са достъпни чрез 2-проводен сериен интерфейс, както е посочено в XFP MSA.

     

     

     

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP+ BIDI

    Трансивърът HUA-NET SFP+ZR е предназначен за 8.5G/10G Fiber-Channel и 10GBE приложения.

    Трансивърът се състои от две секции: Секцията на предавателя включва охладен EML лазер.А приемната секция се състои от APD фотодиод, интегриран с TIA.Всички модули отговарят на изискванията за лазерна безопасност клас I.Функциите за цифрова диагностика на HUA-NET SFP+ZR са достъпни чрез 2-проводен сериен интерфейс, както е посочено в SFF-8472, който позволява достъп в реално време до работните параметри на устройството, като температура на трансивъра, ток на лазерно отклонение, предавана оптична мощност, получена оптична мощност и захранващо напрежение на трансивъра.

     

     

     

     

12Следващ >>> Страница 1 / 2