• head_banner

GPHF дъска

  • Huawei MA5800T GPHF C+ C++ 16 портова GPON сервизна платка

    Huawei MA5800T GPHF C+ C++ 16 портова GPON сервизна платка

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-портова GPON OLT интерфейсна платка

    GPHF е най-продаваната GPON сервизна платка от Huawei MA5800 Series OLT

    Huawei 16-GPON Port Interface Card с B+/C+/C++ SFP модул

    Поддържа разделяне на дажбата 1:128

    Скорост на предаване: 2.488Gbit/s, Скорост на получаване: 1.244Gbit/s

    Тип интерфейс: SC/PC