• head_banner

Huawei OLT

  • Huawei XSHF за MA5800 16-портова симетрична 10G GPON интерфейсна платка

    Huawei XSHF за MA5800 16-портова симетрична 10G GPON интерфейсна платка

    Платката H901XSHF е 16-портова XGS-PON OLT интерфейсна платка.Той работи заедно с модула за оптична мрежа (ONU), за да предоставя услуги за достъп до XGS-PON.

  • 8 16 32 PON порта OLT Мини оптична линия Терминално оборудване SmartAX MA5608T

    8 16 32 PON порта OLT Мини оптична линия Терминално оборудване SmartAX MA5608T

    MA5608T Mini OLT е проектиран да адресира Fiber to the premise (FTTP) или сценарии за разгръщане на дълбоки влакна, където голям OLT

    шасито може да не е най-подходящото поради различни причини.Mini OLT MA5608T на Huawei е проектиран да бъде перфектното допълнение към

    другата серия MA5600 по-големи OLT и предлага същите характеристики и производителност от операторски клас.

     

    Компактният дизайн с преден достъп на MA5608T го прави идеално решение за разполагане на места като колиби с ограничено пространство,

    външни шкафове или строителни мазета.Има опции за AC и DC захранване, разширен температурен диапазон и предлага лесен монтаж.

     

    Проектиран да поддържа непрекъснато нарастващо търсене на честотна лента, MA5608T има 200 Gbps задна платка.Комбинацията от висок капацитет

    и линейни интерфейси с най-добра в класа си производителност позволява на операторите да предоставят набор от услуги за максимални приходи на висока цена

    точки за конкурентни разходи.

     

    MA5608T споделя същата продуктова архитектура с OLT от серията MA5600, за да позволи безпроблемен растеж на мрежата.

  • Huawei 8 порта GPON Service Card интерфейс GPBH платка с C+ модул за MA5680T 5608T 5683T OLT

    Huawei 8 порта GPON Service Card интерфейс GPBH платка с C+ модул за MA5680T 5608T 5683T OLT

    GPBH е подобрена платка с 8 GPON порта на Huawei OLT, която се използва за OLT от серията Huawei MA5600T, като MA5600T, MA5603T, MA5608T, MA5680T, MA5683T.

    GPBH има две версии: H806GPBH, H807GPBH.

    Основната разлика между GPBD и GPBH е, че GPBH е подобрена версия и поддържа базирано на ONU оформяне на опашка, но GPBD без тази функция.

  • Huawei GPON OLT C++ оптичен трансивър на GPON платка GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Huawei GPON OLT C++ оптичен трансивър на GPON платка GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Описание Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-портова GPON OLT интерфейсна платка GPLF е най-продаваната GPON сервизна платка от серията Huawei MA5800 OLT Huawei 16-GPON портова интерфейсна карта с B+/C+/C++ SFP модул Поддържа разделно съотношение 1:128 Скорост на предаване: 2,488Gbit/s, Скорост на получаване: 1,244Gbit/s Тип на интерфейса: SC/PC Максимално разстояние на предаване: 20KM Дължина на вълната на предаване: 1490nm, Дължина на вълната на получаване: 1310nm Съответствие със стандартите: ITU-T G .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984...
  • Партида на склад Оригинален huawei ma5680t gpon olt технически спецификации huawei ma5680 olt

    Партида на склад Оригинален huawei ma5680t gpon olt технически спецификации huawei ma5680 olt

    Серията SmartAX MA5680T е разработена на базата на унифицираната платформа от трето поколение на Huawei и са първите OLT за агрегиране в света.Серията MA5680T интегрира функциите за агрегиране и превключване, предоставя портове xPON с висока плътност, Ethernet P2P и GE/10GE и предоставя TDM и Ethernet услуги за частна линия с висока точност на часовника, за да поддържа гладка услуга за достъп до Интернет, видео услуга, гласова услуга и достъп до услуги с висока надеждност.Тази серия подобрява надеждността на мрежата, намалява инвестициите в изграждането на мрежата и намалява разходите за експлоатация и поддръжка.

    Серията MA5680T включва SmartAX MA5680T с голям капацитет и SmartAX MA5683T със среден капацитет.Хардуерът и софтуерът на тези два модела са напълно съвместими един с друг, за да се намалят разходите за подготовка на стоките за мрежата.В тези два модела SmartAX MA5680T осигурява 16 сервизни слота, а SmartAX MA5683T осигурява 6 сервизни слота.

  • Директна фабрична продажба на Huawei Huawei GPON OLT MA5683T

    Директна фабрична продажба на Huawei Huawei GPON OLT MA5683T

    SmartAX MA5683T е продукт за интегриран оптичен достъп с гигабитова пасивна оптична мрежа (GPON).

    Тази серия включва първия в индустрията терминал за агрегиране на оптична линия (OLT), интегриращ свръхвисоки възможности за агрегиране и превключване, поддържащ 3.2T капацитет на задната платка, 960G капацитет на превключване, 512K MAC адреси и максимум 44-канален 10 GE достъп или 768 GE пристанища.

    Намалява разходите за експлоатация и поддръжка (O&M) със софтуерни версии и за трите модела, които са напълно съвместими със сервизните платки, и намалява количествата на склад, необходими за резервни части.

  • Серия MA5800 OLT оптичен линеен терминал SmartAX MA5800 MA5800-X2 от Huawei

    Серия MA5800 OLT оптичен линеен терминал SmartAX MA5800 MA5800-X2 от Huawei

    MA5800, устройството за мултисервизен достъп, е готов за 4K/8K/VR OLT за ерата на Gigaband.Той използва разпределена архитектура и поддържа PON/10G PON/GE/10GE в една платформа.MA5800 агрегира услуги, предавани през различни медии, осигурява оптимално 4K/8K/VR видео изживяване, внедрява базирана на услуги виртуализация и поддържа плавна еволюция към 50G PON.

    Серията MA5800 във формата на рамка се предлага в три модела: MA5800-X17, MA5800-X7 и MA5800-X2.Те са приложими в мрежи FTTB, FTTC, FTTD, FTTH и D-CCAP.OLT MA5801 с форма на кутия 1 U е приложим за покритие с изцяло оптичен достъп в райони с ниска плътност.

    MA5800 може да отговори на изискванията на оператора за гигабандова мрежа с по-широко покритие, по-бърза широколентова връзка и по-интелигентна свързаност.За операторите MA5800 може да предостави превъзходни 4K/8K/VR видео услуги, да поддържа масивни физически връзки за интелигентни домове и изцяло оптични кампуси и предлага унифициран начин за свързване на домашни потребители, корпоративни потребители, мобилен backhaul и Интернет на нещата ( IoT) услуги.Унифицираното носене на услуги може да намали стаите за оборудване на централния офис (CO), да опрости мрежовата архитектура и да минимизира разходите за експлоатация и поддръжка.

  • Оригинален Huawei MA5800-X17 OLT

    Оригинален Huawei MA5800-X17 OLT

    MA5800, устройството за мултисервизен достъп, е готов за 4K/8K/VR OLT за ерата на Gigaband.Той използва разпределена архитектура и поддържа PON/10G PON/GE/10GE в една платформа.MA5800 агрегира услуги, предавани през различни медии, осигурява оптимално 4K/8K/VR видео изживяване, внедрява базирана на услуги виртуализация и поддържа плавна еволюция към 50G PON.

    Серията MA5800 във формата на рамка се предлага в три модела: MA5800-X17, MA5800-X7 и MA5800-X2.Те са приложими в мрежи FTTB, FTTC, FTTD, FTTH и D-CCAP.OLT MA5801 с форма на кутия 1 U е приложим за покритие с изцяло оптичен достъп в райони с ниска плътност.

    MA5800 може да отговори на изискванията на оператора за гигабандова мрежа с по-широко покритие, по-бърза широколентова връзка и по-интелигентна свързаност.За операторите MA5800 може да предостави превъзходни 4K/8K/VR видео услуги, да поддържа масивни физически връзки за интелигентни домове и изцяло оптични кампуси и предлага унифициран начин за свързване на домашни потребители, корпоративни потребители, мобилен backhaul и Интернет на нещата ( IoT) услуги.Унифицираното носене на услуги може да намали стаите за оборудване на централния офис (CO), да опрости мрежовата архитектура и да минимизира разходите за експлоатация и поддръжка.

  • Оригинален токоизправител Huawei 50A 100A ETP48100-B1 220V-48V OLT Комуникационен преобразувател Захранване

    Оригинален токоизправител Huawei 50A 100A ETP48100-B1 220V-48V OLT Комуникационен преобразувател Захранване

    ETP48100-B1 OLT Захранване

    ETP48100-B1-50A е AC към DC преобразувател от операторски клас, преобразува 220V/110V AC мощност в -48V DC мощност, МАКСИМАЛЕН изход 50A.ETP48100-B1-50A има 4 изхода, всеки MAX изход 25A;Ако се оборудва с два R4850G2, общият изход може да бъде 100A.

    Това PSU се доставя с един токоизправителен модул PSU R4850G2, даващ53.5V / 50Aизход, модул за наблюдение PMU 11A и свободен слот за инсталиране на друг модул и захранване до 100A.

  • Сервизна платка Huawei GPON OLT GPUF C++

    Сервизна платка Huawei GPON OLT GPUF C++

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-портова GPON OLT интерфейсна платка

    GPUF е най-продаваната GPON сервизна платка от серия Huawei MA5800 OLT

    Huawei 16-GPON Port Interface Card с B+/C+/C++ SFP модул

    Поддържа разделяне на дажбата 1:128

    Скорост на предаване: 2.488Gbit/s, Скорост на получаване: 1.244Gbit/s

    Тип интерфейс: SC/PC

    Максимално разстояние на предаване: 20KM

  • Оптичен линеен терминал Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    Оптичен линеен терминал Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    Водена от глобалната тенденция за развитие на оптичния достъп, OLT платформата от следващо поколение на Huawei е разработена в сътрудничество с нашите клиенти.Серията MA5800 на OLT е най-новата и най-модерната OLT платформа в индустрията.Той е проектиран да поддържа непрекъснат растеж на търсенето на честотна лента, конвергенция на кабелен и безжичен достъп и миграция към SDN.

    Първият в индустрията следващо поколение оптичен линеен терминал (NG-OLT) с капацитет 40 Gbit/s.Модулът за достъп до множество услуги SmartAX MA5800 на Huawei използва разпределена архитектура за поддръжка на ултра-широколентови услуги, услуги за фиксирана мобилна конвергенция (FMC) и интелигентни възможности, като SDN-базирана виртуализация.

    Чипсетът с програмируем мрежов процесор (NP) на MA5800 ускорява внедряването на нови услуги, отговаряйки на търсенето на диференцирани услуги, включително разделяне на доставчици на услуги на едро и дребно.

     

  • Huawei SmartAX MA5800-X7 Multi-service Access Series OLTs

    Huawei SmartAX MA5800-X7 Multi-service Access Series OLTs

    MA5800, устройството за мултисервизен достъп, е готов за 4K/8K/VR OLT за ерата на Gigaband.Той използва разпределена архитектура и поддържа PON/10G PON/GE/10GE в една платформа.MA5800 агрегира услуги, предавани през различни медии, осигурява оптимално 4K/8K/VR видео изживяване, внедрява базирана на услуги виртуализация и поддържа плавна еволюция към 50G PON.

    Серията MA5800 във формата на рамка се предлага в три модела: MA5800-X17, MA5800-X7 и MA5800-X2.Те са приложими в мрежи FTTB, FTTC, FTTD, FTTH и D-CCAP.OLT MA5801 с форма на кутия 1 U е приложим за покритие с изцяло оптичен достъп в райони с ниска плътност.

    MA5800 може да отговори на изискванията на оператора за гигабандова мрежа с по-широко покритие, по-бърза широколентова връзка и по-интелигентна свързаност.За операторите MA5800 може да предостави превъзходни 4K/8K/VR видео услуги, да поддържа масивни физически връзки за интелигентни домове и изцяло оптични кампуси и предлага унифициран начин за свързване на домашни потребители, корпоративни потребители, мобилен backhaul и Интернет на нещата ( IoT) услуги.Унифицираното носене на услуги може да намали стаите за оборудване на централния офис (CO), да опрости мрежовата архитектура и да минимизира разходите за експлоатация и поддръжка.

12Следващ >>> Страница 1 / 2