• head_banner

Продукти

  • Huawei XSHF за MA5800 16-портова симетрична 10G GPON интерфейсна платка

    Huawei XSHF за MA5800 16-портова симетрична 10G GPON интерфейсна платка

    Платката H901XSHF е 16-портова XGS-PON OLT интерфейсна платка.Той работи заедно с модула за оптична мрежа (ONU), за да предоставя услуги за достъп до XGS-PON.

  • 8 порта EDFA

    8 порта EDFA

    Вграден оптичен fwdm, той може да предава широколентова мрежа и CATV заедно.
    Възприема технологията Er Yb Codoped двойно облечени влакна;
    Catv входни портове: 1 по избор
    Стари входни портове: 4-32 по избор
    Com изходни портове: 4-32 по избор;
    Оптична изходна мощност: обща мощност до 15W(41dBm);
    Ниска стойност на шума: <6dB, когато входът е 0dBm;
    Перфектен интерфейс за управление на мрежата, в съответствие със стандартното SNMP управление на мрежата;
    Интелигентната система за контрол на температурата намалява консумацията на енергия;

     

  • 64 порта EDFA

    64 порта EDFA

    Вграден оптичен fwdm, той може да предава широколентова мрежа и CATV заедно.
    Възприема технологията Er Yb Codoped двойно облечени влакна;
    Catv входни портове: 1 по избор
    Стари входни портове: 4-32 по избор
    Com изходни портове: 4-32 по избор;
    Оптична изходна мощност: обща мощност до 15W(41dBm);
    Ниска стойност на шума: <6dB, когато входът е 0dBm;
    Перфектен интерфейс за управление на мрежата, в съответствие със стандартното SNMP управление на мрежата;
    Интелигентната система за контрол на температурата намалява консумацията на енергия;

  • 32 порта EDFA

    32 порта EDFA

    Вграден оптичен fwdm, той може да предава широколентова мрежа и CATV заедно.
    Възприема технологията Er Yb Codoped двойно облечени влакна;
    Catv входни портове: 1 по избор
    Стари входни портове: 4-32 по избор
    Com изходни портове: 4-32 по избор;
    Оптична изходна мощност: обща мощност до 15W(41dBm);
    Ниска стойност на шума: <6dB, когато входът е 0dBm;
    Перфектен интерфейс за управление на мрежата, в съответствие със стандартното SNMP управление на мрежата;
    Интелигентната система за контрол на температурата намалява консумацията на енергия;

  • 16 порта EDFA

    16 порта EDFA

    Вграден оптичен fwdm, той може да предава широколентова мрежа и CATV заедно.
    Възприема технологията Er Yb Codoped двойно облечени влакна;
    Catv входни портове: 1 по избор
    Стари входни портове: 4-32 по избор
    Com изходни портове: 4-32 по избор;
    Оптична изходна мощност: обща мощност до 15W(41dBm);
    Ниска стойност на шума: <6dB, когато входът е 0dBm;
    Перфектен интерфейс за управление на мрежата, в съответствие със стандартното SNMP управление на мрежата;
    Интелигентната система за контрол на температурата намалява консумацията на енергия;

  • Висока мощност EDFA с RF

    Висока мощност EDFA с RF

    Високомощен 1550nm влакнен усилвател с оптичен предавател (RF вход за всички канали)

  • Един порт EDFA

    Един порт EDFA

    Нашият модулен светлинно изпомпван лазер и влакна с добавка на ербий се използват от оригиналния свързващ компонент от САЩ.
    Разполагаме с надеждна верига за стабилизиране на изходната оптична светлина и температура на лазерен електрически хладилник за контрол на веригата, гарантирана оптимална производителност на цялата машина и стабилна работа с дълъг живот на лазера.
    Микропроцесорният софтуер има лазерен монитор за състоянието, предупреждение за неизправност на цифров дисплей, управление на мрежата и различни функции.След като операционният параметър на лазера се отклонява от софтуера, установи обхват на разрешение, той автоматично ще затвори захранването на лазера.Светлинната червена светлина, бързата аларма и таблетът за цифровизиране ще посочат причината за повредата.
    Микропроцесорният софтуер осигурява RS-232 и 485 интерфейс, използван за управление на мрежата и дистанционно наблюдение.
    Ние приемаме 1RU 19” стандартна рамка на двигателя с ефективно превключвателно захранване, 90-265V захранване.

  • 1310nm оптичен предавател

    1310nm оптичен предавател

    1U 19' стандартен корпус с течнокристален дисплей (LCD/VFD) в предния панел;

    Честотна лента: 47—750 / 862MHz;

    Изходна мощност от 4 до 24mw;

    Усъвършенствана схема за коригиране на предварително изкривяване;

    AGC/MGC;

    Верига за автоматичен контрол на мощността (APC) и автоматичен контрол на температурата (ATC).

     

  • 1550nm външен оптичен предавател

    1550nm външен оптичен предавател

    Тази серия предавател с вътрешна модулация извършва преобразуване на RF към оптичен сигнал в 1550nm предавателна връзка.

    1U 19' стандартен корпус с течнокристален дисплей (LCD/VFD) в предния панел;

    Честотна лента: 47—750 / 862MHz;

    Изходна мощност от 4 до 24mw;

    Усъвършенствана схема за коригиране на предварително изкривяване;

    AGC/MGC;

    Верига за автоматичен контрол на мощността (APC) и автоматичен контрол на температурата (ATC).

     

  • 1550nm директен оптичен предавател

    1550nm директен оптичен предавател

    1U 19' стандартен корпус с течнокристален дисплей (LCD/VFD) в предния панел;

    Честотна лента: 47—750 / 862MHz;

    Изходна мощност от 4 до 24mw;

    Усъвършенствана схема за коригиране на предварително изкривяване;

    AGC/MGC;

    Верига за автоматичен контрол на мощността (APC) и автоматичен контрол на температурата (ATC).

     

     

  • HUA6000 2U C/DWDM оптична транспортна система

    HUA6000 2U C/DWDM оптична транспортна система

    HUANET HUA6000 е компактна, висококапацитетна, евтина OTN оптична преносна система, представена от HUANET.Той приема дизайн на обща платформа CWDM / DWDM, поддържа прозрачно предаване с множество услуги и има гъвкави възможности за работа в мрежа и достъп.Приложимо към националната опорна мрежа, провинциалната опорна мрежа, опорната мрежа на метрото и други основни мрежи, за да отговори на нуждите на възли с голям капацитет над 1,6T, е най-рентабилната платформа за приложения за предаване в индустрията.Изградете решение за разширение на WDM предаване с голям капацитет за IDC и ISP оператори.

  • OTN/DWDM 100G 200G мрежови решения за оптично предаване

    OTN/DWDM 100G 200G мрежови решения за оптично предаване

    HUANET HUA6000 е компактна, висококапацитетна, евтина OTN оптична преносна система, представена от HUANET.Той приема дизайн на обща платформа CWDM / DWDM, поддържа прозрачно предаване с множество услуги и има гъвкави възможности за работа в мрежа и достъп.Приложимо към националната опорна мрежа, провинциалната опорна мрежа, опорната мрежа на метрото и други основни мрежи, за да отговори на нуждите на възли с голям капацитет над 1,6T, е най-рентабилната платформа за приложения за предаване в индустрията.Изградете решение за разширение на WDM предаване с голям капацитет за IDC и ISP оператори.

123456Следващ >>> Страница 1 / 9